حالت
ï»?
اخبار

(آرشیو ماه آبان 1392)

ایرادهای طرح تفصیلی به حداقل رسیده است
مدیرکل شهرسازی و طرح های شهری شهر تهران گفت: با اجرایی شدن طرح تفصیلی، شهر تهران در یک چارچوب مدون و با انسجامی دقیق مدیریت می شود و همین امر کاهش اعمال سلیقه در ساخت و سازهای شهری را به دنبال دارد.
بررسی رویکرد اسلامی - ایرانی در تدوین ضوابط ساخت‌و‌ساز شهری
جایگاه هویت اسلامی ، بومی و سرزمینی در شهرسازی و معماری امروز تهران واجد اهمیت بسیار ‎است و این مسئله در توسعه شهر و ساخت و سازهای آن اغلب مورد غفلت واقع شده است.
محمد سالاری عنوان کرد: تشکیل کارگروه برای پایش روزانهٔ صدور پروانه‌های ساخت‌وساز
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از تدوین مکانیزم پایش مستمر طرح تفصیلی خبر داد و گفت: کمیسیون ماده ۵ محملی برای بسیاری از تغییر کاربری‌ها شده که این روند شائبه‌های جدی برای مدی...
تخلفات ساختماني با نرم‌افزار مادهٔ صد به سمت صفر مي‌رود
نرم‌افزار اجراي آراي ماده صد در سطح مناطق و نواحي شهرداري تهران با شناسايي آراي صادره و همچنين آراي اجرا شده و نشده امکان تخلف ساختماني را به سمت صفر مي‌برد.
مقررات دریافت مجوز نمای ساختمان از یك ماه دیگر در شهرداری تهران الزامی و ابلاغ می‌شود
نایب‌رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهرتهران از تصویب مقررات نمای ساختمان در شورای شهر و ابلاغ آن تا یک ماه دیگر به شهرداری تهران خبر داد و گفت: در جریان صدور جواز ساخت و ساز باید مجو...
عضو شورای اسلامی شهر تهران: چند پارگی مدیریت شهری از موانع اصلی تصمیم گیریهای شهری است
مدیریت شهری کارآمد و پایدار باید کل امور محلی سیستم شهر، برنامه‌ریزی، سیاست‌گذاری، هدایت، ساماندهی، نظارت و هماهنگی را توامان انجام دهد.
تسهیلات تشویقی شهرداری تهران برای سرمایه‌گذاران پارکینگ‌های طبقاتی
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از تسهیلات تشویقی شهرداری تهران به سرمایه‌گذاران پارکینگ‌های طبقاتی خبر داد.
صفحه 1 از 2اولین   قبلی   [1]  2  بعدی   آخرین   
جستجو