دفتر خدمات الکترونیک 101، پرونده شهرسازی، شهرداری، ۱۰۱
حالت
ï»?
اخبار
يکشنبه 03 خرداد 1394
نظرات 0   بازدیدها: 2295
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
بازدید از مناطق یک و دو شهرداری تهران در خصوص مسائل مرتبط با امور شهرسازی و طرح تفصیلی

بازدید از مناطق یک و دو شهرداری تهران در خصوص مسائل مرتبط با امور شهرسازی و طرح تفصیلی

شهرک لاله، بخش‌هایی از محله ازگل و توحید از جمله محدوده‌هایی بود که مهندس آقایی و هیات همراه با حضور معاونین شهرسازی و معماری مناطق یاد شده  در روز پنجشنبه مورخ  02/17/94 مورد بازدید قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری ، مدیر کل شهرسازی و طرحهای شهری به همراه معاونین  اداره کل متبوع خود از مناطق یک و دو  بازدید و نسبت به بررسی مسائل مرتبط با  امور شهرسازی و طرح تفصیلی به صورت میدانی اقدام نمودند .

شهرک لاله ، بخش هایی از محله ازگل و توحید از جمله محدوده هایی بود که مهندس آقایی و هیات همراه با حضور معاونین شهرسازی و معماری مناطق یاد شده  در روز پنجشنبه مورخ  02/17/94 مورد بازدید قرار دادند.

در بازدید صورت پذیرفته از محدوده شهرک لاله ، نظام قطعه بندی و تجمیع اراضی آن در چهارچوب بند یک مصوبه 450 کمیسیون ماده پنج  مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید در ارتباط با تدقیق پهنه بندی و نیز تثبیت ساخت و سازهای مسکونی متناسب با تراکم های وضع موجود مراتب موضوعات مورد درخواست شهرداری منطقه یک جهت طی فرآیند قانونی در کمیسیون ماده پنج مطرح و اتخاذ تصمیم گردد.

همچنین بمنظور حفظ فضای سبز و باغات محله ازگل و نیز تدقیق نظام پهنه بندی بویژه توجه به بافت ارزشمند روستایی و تاریخی معاصر و تقویت مرز محله در محدوده ازگل و نیز ساخت و سازهای انجام شده ، مقرر گردید در راستای فراز دوم از بند 11 مصوبه 537 کمیسیون ماده پنج ، اداره کل شهرسازی و طرحهای شهری با همکاری شهرداری منطقه یک نسبت به تهیه طرح موضعی  ازگل با بهره گیری از خدمات مهندسین مشاور ذیصلاح اقدام نموده و فرآیند قانونی آن در کمیسیون ماده پنج طی گردد.

بازدید از محدوده میدان توحید آخرین مرحله بازدید میدانی مهندس آقایی و هیات همراه بود که با توجه به مشکلات موجود برای پلاکهای واقع در جداره بزرگراه چمران ، حدفاصل خیابان باقرخان و میدان توحید صورت پذیرفت که طی آن مقرر شد گزارش امکان سنجی از وضعیت ترافیکی معابر و دسترسیهای منتهی به پوسته بزرگراه تهیه تا پس از تجزیه و تحلیل ، موضوع با توجه به : " حقوق مکتسبه املاک ، شکل گیری بزرگراه چمران و احداث ورودی تونل در بخش شمالی خیابان باقر خان و با درنظر گرفتن نقشه های تهیه شده در سال 1391" بر اساس واقعیات موجود نسبت به تدقیق خط پوسته و مرز پهنه بندی حریم بزرگراه چمران اقدام گردد.

تصاویر

  • بازدید از مناطق یک و دو شهرداری تهران در خصوص مسائل مرتبط با امور شهرسازی و طرح تفصیلی

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

کد CAPTCHA
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو